Gyógyír a nátha ellen?

Bizonyára Ön is tudja, hogy a nátha ellen nem létezik gyógymód. Azzal azonban talán nincs tisztában, hogy az olyan tüneteket mint a fejfájás, az orrdugulás, vagy a köhögés voltaképpen nem maga a vírus, hanem a szervezet idézi elő, mintegy válaszként a vírusfertőzésre.

Ha a szervezet vírusfertőzést észlel, az immunrendszer aktiválódása következtében az orrban található erek begyulladnak, ami orrdugulást okozhat. Amint a nátha elkezd kialakulni, további tünetek is eluralkodnak a szervezeten – a megfázás és az influenza jól ismert tünetei, mint a fejfájás, a tüsszentés és a torokfájás; illetve a láz, mely leginkább az influenzára jellemző.

Mindezek a tünetek befolyásolják a rutinfeladatok elvégzését, fáradtnak érzi magát miattuk, és megakadályozzák, hogy a szokásos önmaga legyen – ilyenkor nehezére esik a mindennapos teendőkre figyelni. Ha a test fáradt, a szellemi koncentráció is nehézkes lehet.

Termékeink segítségével enyhítheti a megfázás és influenza tüneteit és újból önmaga lehet, ezáltal tényleg azokra a dolgokra összpontosíthat, amelyek valóban számítanak.

Maradjon briliáns formában!

Miközben a szervezete a náthával harcol, Coldrex termékeink segítségével megfelelően kontrollálhatja a tüneteket:

  • csillapítja a fejfájást és az izomfájdalmakat,
  • csökkenti a lázat,
  • megszünteti az orrdugulást, segít az orrmelléküregek szabaddá tételében,
  • enyhíti a torokfájást.

Legyen okosabb a megfázásnál!

Coldrex tabletta

Speciális, kétrétegű tabletta a megfázás és influenza több tünetére

Áttekintés

A Coldrex tabletta öt aktív összetevőjével hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza 5 tünetét.*

Koffeint tartalmaz, amely csökkenti a megfázással járó levertséget. C-vitamin tartalmának köszönhetően segít a megfázás és influenza kezdeti szakaszában fellépő C- vitamin veszteség pótlásában.

  • Tablettánként 500 mg paracetamolt, 5 mg fenilefrin-hidrokloridot, 25 mg koffeint, 20 mg terpin-hidrátot és 30 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) tartalmaz.
  • Ne alkalmazza egyéb paracetamol tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló készítményekkel együtt.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.

*A Coldrex a fej- és torokfájás, a láz, a levertség valamint az orrdugulás ellen nyújt segítséget. Az aszkorbinsav a megfázás és influenza kapcsán fellépő C-vitamin hiány pótlásában segít.

HOL VÁSÁROLHATÓ MEG

Coldrex MaxGrip citrom ízű

Por belsőleges oldathoz

Áttekintés

A Coldrex MaxGrip citrom hatékony láz- és fájdalomcsillapító hatással rendelkezik.

Előfordul, hogy a megfázás vagy az influenza intenzívebb, és egyben kellemetlenebb tünetekkel jelentkezik - fejünk, torkunk jobban fáj, magasabb a lázunk is.

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz láz- és fájdalomcsillapító hatású paracetamolt tartalmaz. A torokfájás, a fejfájás, illetve a láz csillapítását tekintve igazán hatékony.

Orrdugulás elleni hatóanyaga szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot, és könnyíti a légzést.

C-vitamin tartalmának köszönhetően pedig segít a megfázás és influenza kezdeti szakaszában fellépő C- vitamin veszteség pótlásában. Nem okoz álmosságot.

  • Tasakonként 1000 mg paracetamolt, 40 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 10 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.
  • Ne alkalmazza más paracetamol tartalmú gyógyszerekkel együtt, az orrdugulás csökkentésére vagy a megfázás kezelésére szolgáló más gyógyszerekkel együtt.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
HOL VÁSÁROLHATÓ MEG

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű

Por belsőleges oldathoz

Áttekintés

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs nem okoz álmosságot.

Hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit felnőttek és 12 év feletti gyermekek esetében. Három aktív hatóanyagot tartalmaz:

  • Paracetamol – enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat
  • Fenilefrin-hidroklorid – szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot illetve az orrmelléküregeket és könnyíti a légzést
  • C-vitamin – segít pótolni a megfázás és influenza során fellépő C-vitamin hiányt
  • Tasakonként 1000 mg paracetamolt, 70 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 10 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.
  • Egyéb paracetamol-tartalmú, pangás csökkentő vagy megfázás és influenza kezelésére szolgáló készítményekkel együtt nem alkalmazható.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
HOL VÁSÁROLHATÓ MEG

Coldrex citrom ízű

Por belsőleges oldathoz

Áttekintés

Használja a Coldrex citrom ízű forró italt a tünetek enyhítésére.

Ideális választás a megfázás és az influenza tüneteinek otthoni kezeléséhez. Felmelegíti az átfázott testet-lelket és „jó partner” az otthoni tévézéshez, pihentető alváshoz, hiszen a Coldrex tablettával szemben nem tartalmaz koffeint.

Összetételének köszönhetően hatékonyan enyhíti a lázzal, fejfájással, torokfájással, orrdugulással jellemzett panaszokat.

  • Tasakonként 750 mg paracetamolt, 60 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 10 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.
  • Ne alkalmazza más paracetamol tartalmú gyógyszerekkel együtt, az orrdugulás csökkentésére vagy a megfázás kezelésére szolgáló más gyógyszerekkel együtt.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
HOL VÁSÁROLHATÓ MEG

Coldrex Junior

Por belsőleges oldathoz

Áttekintés

A Coldrex Junior citrom ízű forró ital gyermekek részére.

6 éves, vagy annál idősebb gyermekeknél a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál.

Hatóanyagainak köszönhetően enyhíti az orrdugulást, a torokfájást, csillapítja a fejfájást és csökkenti a lázat.

C-vitamint tartalmaz, mely hozzájárul a szervezet fokozott C-vitamin igényének fedezéséhez.

  • Tasakonként 300 mg paracetamolt, 20 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) és 5 mg fenilefrin-hidrokloridot tartalmaz.
  • Ne alkalmazza egyéb paracetamol tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt.
  • Mindig olvassa el a termék betegtájékoztatóját.
HOL VÁSÁROLHATÓ MEG

Hol vásárolható meg?

A Coldrex termékek országszerte a legtöbb gyógyszertárban megvásárolhatók.

Ha többet szeretne megtudni arról, hogy hol vásárolhatja meg a Coldrex termékeket, a következő helyeken érdeklődhet:

  • market to decide

    Helyi gyógyszertár

  • market to decide

    Saját kezelőorvos